Page 1 of 1

Výchozí obrazovka

Posted: Mon Nov 23, 2009 15:02
by Pavel Niderle
Jak dostat na výchozí obrazovku "Call history"? Třeba místo kalendáře.

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv lis 26, 2009 17:20) --

Pořád nevíte, jestli je nějáké řešení?
:-(