Výchozí obrazovka
Posted: Mon Nov 23, 2009 15:02
Jak dostat na výchozí obrazovku "Call history"? Třeba místo kalendáře.
-- doplnění předchozího příspěvku (čtv lis 26, 2009 17:20) --
Pořád nevíte, jestli je nějáké řešení?

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv lis 26, 2009 17:20) --
Pořád nevíte, jestli je nějáké řešení?