Page 1 of 1

OmniaPRO : romky

Posted: Fri Nov 20, 2009 16:16
by fore
nazdarek... mam otazku ... nenarazili ste uz nekde cirou nahodou na nejakou romku ??? nezaskodilo by hodit link .

OmniaPRO : romky

Posted: Fri Nov 20, 2009 20:24
by tompec
To se řeší tu:
http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... 1&start=30
a odkaz je tu:
http://www.modaco.com/content/b7610-omn ... m6-5-roms/
Pokud vím, nic jiného není. Pak jedině z OII, ale to asi není to pravé ořechové. :???:

OmniaPRO : romky

Posted: Mon Nov 23, 2009 17:35
by Daidalos
Orig. 6.1

http://www.modaco.com/content/b7610-omn ... om-dumped/" onclick="window.open(this.href);return false;