Page 1 of 1

Nestabilní TouchFLO u VM 6.5

Posted: Fri Nov 20, 2009 7:34
by Tom2009
Ahoj všem. Mám takový problém. Mám TD2 s officiální ROM na VM6.5. (CZ lokalizace) a teď se mi poslední dobou stává, že při aktualizaci počasí a následném stisknutí tlačítka pro návrat na dom.stránku se TouchFLO restartuje.. Prosím o radu, je to normální? Nestává se to pokaždé, ale za poslední týden se to stalo již 5x..

Díky moc za rady, zkušenosti či pomoc..
Tom

Nestabilní TouchFLO u VM 6.5

Posted: Fri Nov 20, 2009 10:40
by rampage
Tohle mi dělával weather database editor už u wm6.1, ale nevím která to byla verze.