Page 1 of 1

Pozor na MyLocation!!

Posted: Wed Nov 18, 2009 9:29
by niky79
Chci vam jenom napsat muj zazitek s funkcionalitou MyLocation v Diamondu2.

Fungovalo mi to mesice bez problemu, ale vcera se prihodila zla vec. Nekdy ve 23:00 jsem dal aktualizovat pocasi, naskocilo, jako vzdy, me mesto a aktualni pocasi. Jenze o pulnoci tak skoncilo nejake uplne jine mesto, o 8 casovych pasem dam (!!!), cimz se zmenil i casove pasmo zarizeni, takze budik zacal budit v jednu rano!!! Kdyby se mi to nahodou posunulo o pasma zpet, a ne dopredu, asi bych rano zaspal :twisted:

Opakovane aktualizace pocasi nepomahaly, porad to podivne mesto. Az rano, po zmene mista, se to opet opravilo.

Pozor na MyLocation!!

Posted: Thu Nov 19, 2009 19:30
by rampage
Hodilo by se upřesnění o verzi rom a manily popř. sense. Může to být problém jen určité rom, protože píšeš používám to měsíce tak předpokládám že máš custom rom. :-)

Pozor na MyLocation!!

Posted: Thu Nov 19, 2009 19:41
by niky79
Je to sense 2.5 a dutty rom, snad R6.

Ale jak rikam, stalo se mi to poprve...

Pozor na MyLocation!!

Posted: Thu Nov 19, 2009 21:09
by rampage
diky za odpověď, tu romku jsem používal taky a naštěstí se mi to nestalo asi bych byl trochu mimo zazvonit mi telefon v jednu v noci :-D