Pozor na MyLocation!!
Posted: Wed Nov 18, 2009 9:29
Chci vam jenom napsat muj zazitek s funkcionalitou MyLocation v Diamondu2.
Fungovalo mi to mesice bez problemu, ale vcera se prihodila zla vec. Nekdy ve 23:00 jsem dal aktualizovat pocasi, naskocilo, jako vzdy, me mesto a aktualni pocasi. Jenze o pulnoci tak skoncilo nejake uplne jine mesto, o 8 casovych pasem dam (!!!), cimz se zmenil i casove pasmo zarizeni, takze budik zacal budit v jednu rano!!! Kdyby se mi to nahodou posunulo o pasma zpet, a ne dopredu, asi bych rano zaspal
Opakovane aktualizace pocasi nepomahaly, porad to podivne mesto. Az rano, po zmene mista, se to opet opravilo.
Fungovalo mi to mesice bez problemu, ale vcera se prihodila zla vec. Nekdy ve 23:00 jsem dal aktualizovat pocasi, naskocilo, jako vzdy, me mesto a aktualni pocasi. Jenze o pulnoci tak skoncilo nejake uplne jine mesto, o 8 casovych pasem dam (!!!), cimz se zmenil i casove pasmo zarizeni, takze budik zacal budit v jednu rano!!! Kdyby se mi to nahodou posunulo o pasma zpet, a ne dopredu, asi bych rano zaspal
Opakovane aktualizace pocasi nepomahaly, porad to podivne mesto. Az rano, po zmene mista, se to opet opravilo.