problem active sync+budik
Posted: Mon Nov 16, 2009 17:04
poprosim o 2 rady.
1 - jak se nastavuje zvuk budiku abych si mohl vybrat treba mp3 z pametove karty
2- nekde jsem si omylem nastavil ze kdyz pripojim hd k pocitaci prez usb uz mi nenaskoci moznost pripojit hd prez activ sync nebo ukazat pam. kartu , nebo zapnout hd jako modem na internet. uz mi naskoci jen moznost pripojeni jako modem. kde mam prosim moc nastavit abych mel zase ty 3 puvodni moznosti vyberu ?
dekuji moc vsem
1 - jak se nastavuje zvuk budiku abych si mohl vybrat treba mp3 z pametove karty
2- nekde jsem si omylem nastavil ze kdyz pripojim hd k pocitaci prez usb uz mi nenaskoci moznost pripojit hd prez activ sync nebo ukazat pam. kartu , nebo zapnout hd jako modem na internet. uz mi naskoci jen moznost pripojeni jako modem. kde mam prosim moc nastavit abych mel zase ty 3 puvodni moznosti vyberu ?
dekuji moc vsem