Page 1 of 1

problem active sync+budik

Posted: Mon Nov 16, 2009 17:04
by TMASKA
poprosim o 2 rady.

1 - jak se nastavuje zvuk budiku abych si mohl vybrat treba mp3 z pametove karty

2- nekde jsem si omylem nastavil ze kdyz pripojim hd k pocitaci prez usb uz mi nenaskoci moznost pripojit hd prez activ sync nebo ukazat pam. kartu , nebo zapnout hd jako modem na internet. uz mi naskoci jen moznost pripojeni jako modem. kde mam prosim moc nastavit abych mel zase ty 3 puvodni moznosti vyberu ?

dekuji moc vsem

problem active sync+budik

Posted: Mon Nov 16, 2009 17:57
by dvzd

problem active sync+budik

Posted: Mon Nov 16, 2009 22:55
by TMASKA
mam to - kdyby se nahodou nekdy nekomu po pripojeni hd usb kabelem ke kompu porad ukazovalo jen pripojeni k internetu prez internet sharing a ne ty 3 nabidky na pripojeni ---- staci nechat zahajit pripojeni prez inter.sharing a bez jineho ukonceni odpojit kabel od htc hd. nejak se to samo odsekne a pri dalsim pripojeni uz by mely byt vsecky 3 nabidky - uf