Page 1 of 1
Je na today vidět spuštěný GPS modul?
Posted: Sun Nov 01, 2009 0:46
by krata
Ahoj,
na iPAQ jsem na to měl ikony a krásně jsem viděl , když byl spuštěný GPS modul (žrout baterky)
Na Omnii používám "klasiku" a nikde to tam nevidím. Nebo je Omnia "aftamatičeska"?

Je na today vidět spuštěný GPS modul?
Posted: Sun Nov 01, 2009 15:40
by Jiří Hrma
U iPaqů výrobce dodával vlastní plugin IPAQ Wireless, bohužel Samsung nic takového v základních pluginech myslím nemá.
Je na today vidět spuštěný GPS modul?
Posted: Tue Nov 03, 2009 1:41
by krata
Tak holt budu doufat, že se to vypíná zároveň s navigačním programem. Nojo. Jenže jak je to u foťáku?
Je na today vidět spuštěný GPS modul?
Posted: Tue Nov 03, 2009 7:22
by HADES
Jako myslíš když fotíš s GPS? Řekl bych že stejně jako u jiného softu co využívá GPS, jakmile přijde požadavek na port tak se GPS zapne, když už není třeba - vypne se navigační software - tak se vypne i GPS modul
Je na today vidět spuštěný GPS modul?
Posted: Tue Nov 03, 2009 23:02
by krata
Jo to jsem měl na mysli. jestli se to samo vypne, když už není GPS modul třeba. Dík.
Je na today vidět spuštěný GPS modul?
Posted: Thu Nov 05, 2009 12:01
by Svestka
Určitě se to vypne, GPS primárně obstarává samotný OS a ten se o vše postará, problém nastává pouze u aplikací, jako je třeba GPSgate, které schválně udržuje spojení s GPS, to jej samozřejmě OS vypnout nemůže.