nastavení vlastních vibrací
Posted: Thu Oct 29, 2009 0:52
Po všelijakém nastavování mi přestaly vibrovat SMS. Následoval hard reset a zase začaly. Přišel jsem na to, že když zvolím jiný typ vibrací, přestane úplně (viz vedlejší vlákno).
Dnes jsem našel prográmek Vibro http://www.wmmania.cz/content.php?id=1283" onclick="window.open(this.href);return false; Jenže když jej nainstaluji, přestane Omnie vibrovat úplně a ani nezavibruje, když zkouším test v onom prográmku.
Netušíte někdo, co mohu dělat blbě? Nemůže být od Samsungu něco zablokováno, aby chodilo pouze to jejich?
-- čtv říj 29, 2009 13:59 --
Po pokusech se mi povedlo nastavit program Vibro jak jsem chtěl a hlavně na delší vibrování.
Samsung si to však zase předělal nějak na své a zase mám místo vrrrrrrrrr vrrrrrrrrrr jen vrr vrr vrr.
Nedá se to někde v registrech upravit? Asi tam bude nějaké "hlídátko", aby to bylo pouze samsungovské.
edit://nebo" onclick="window.open(this.href);return false; kdyby se daly nastavit v milisekundách přímo vibrace, tak to nemá chybu. Nevím však kde to hledat.
Dnes jsem našel prográmek Vibro http://www.wmmania.cz/content.php?id=1283" onclick="window.open(this.href);return false; Jenže když jej nainstaluji, přestane Omnie vibrovat úplně a ani nezavibruje, když zkouším test v onom prográmku.
Netušíte někdo, co mohu dělat blbě? Nemůže být od Samsungu něco zablokováno, aby chodilo pouze to jejich?
-- čtv říj 29, 2009 13:59 --
Po pokusech se mi povedlo nastavit program Vibro jak jsem chtěl a hlavně na delší vibrování.
Samsung si to však zase předělal nějak na své a zase mám místo vrrrrrrrrr vrrrrrrrrrr jen vrr vrr vrr.
Nedá se to někde v registrech upravit? Asi tam bude nějaké "hlídátko", aby to bylo pouze samsungovské.
edit://nebo" onclick="window.open(this.href);return false; kdyby se daly nastavit v milisekundách přímo vibrace, tak to nemá chybu. Nevím však kde to hledat.