Nemecka verze TOUCH HD nema ani Anglictinu
Posted: Tue Oct 27, 2009 12:50
Ahoj vsichni,
Prave mi prislo uplne nove HD koupene v Nemecku. Tak nejak jsem doufal, ze je samozřejmost, že pri první instalaci se me telefon zepta jakej chci jazyk. Ono ale nic. Proste rovnou Nemcina a konec. Proto se ptam jake je nerychlejsi reseni pro instalaci Anglictiny nebo alespon Cestiny(Preferuju Anglictinu).
Nejak me napadlo jestli se nekde nebude dat stahnout proste Ceska nebo Anglicka ROM, kdyz ted je v telefonu jen Nemecka. Netouzim po nejakejch "vyladenejch ROM" Proste potrebuju telefon rozchodit v pro me prijatelnem jazyce a casem se pustim do exeprimentovani, ted jsem ale opravdovek novacek, na machrovani je casu dost.
Diky moc za kazdou uzitecnou radu.
H.
Prave mi prislo uplne nove HD koupene v Nemecku. Tak nejak jsem doufal, ze je samozřejmost, že pri první instalaci se me telefon zepta jakej chci jazyk. Ono ale nic. Proste rovnou Nemcina a konec. Proto se ptam jake je nerychlejsi reseni pro instalaci Anglictiny nebo alespon Cestiny(Preferuju Anglictinu).
Nejak me napadlo jestli se nekde nebude dat stahnout proste Ceska nebo Anglicka ROM, kdyz ted je v telefonu jen Nemecka. Netouzim po nejakejch "vyladenejch ROM" Proste potrebuju telefon rozchodit v pro me prijatelnem jazyce a casem se pustim do exeprimentovani, ted jsem ale opravdovek novacek, na machrovani je casu dost.
Diky moc za kazdou uzitecnou radu.
H.