Page 1 of 1

Aplikace New PC Studio

Posted: Wed Oct 21, 2009 10:49
by Lamanai
používáte někdo aplikaci New PC Studio dodávanou s telefonem? vaše zkušenosti, rady, tipy?

začnu otázkou: jak zařídím, aby se mi SMS, které v New PC Studiu smažu po synchronizaci znovu nenačetly z přístroje - nejsou tu žádný volby na směr synchronizace a po promazání SMS v desktopové aplikaci se mi tam stejně znovu načtou z telefonu...

-- stř říj 21, 2009 12:08 --

hned přihodím další dva dotazy:

1. Když chci z aplikace poslat SMS a přepnu si na češtinu, omezí mi to najednou ze 160 znaků na 70 a přes to vlak nejede (ani mi nedovolí psát dál) - nějaký návod co s tím?

2. Když otevřu okno pro editaci nové zprávy, napíšu ji a mám ji připravenou, mohu nějak načíst kontakt z telefonního seznamu? Nějak se mi to nepodařilo.