Page 1 of 1
GPRS u T-Mobile
Posted: Sat Oct 17, 2009 18:49
by Lamanai
Tak mi s připojením nedokázali poradit ani u operátora! Nastavil jsem si službu GPRS, ale nedokázali mi poslat svůj konfigurátor, protože ho pro tento telefon ještě nemají. Poradíte někdo?
GPRS u T-Mobile
Posted: Sat Oct 17, 2009 19:42
by permar
http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... lu%C5%BEeb
Zde máš odkaz....chce to jen trochu hledat

,ale nastavení operátora,včetně všech jeho služeb ,by se ti mělo automaticky nastavit při zapnutí PDA a jeho následném "aktivování" atd.
GPRS u T-Mobile
Posted: Sun Oct 18, 2009 10:03
by stump
Já si poslal nastavení Samsungu S8000 a pohoda. V T-mobile jsou mimo mísu.
GPRS u T-Mobile
Posted: Sun Oct 18, 2009 10:55
by PITT
T-mobile mi poslal nastavení mailem v PDF je to nějaký nastavení pro všechny PDA s win.mobile a vše funguje bez problému.
Vlastně je to stejný jako na výše uvedeném odkazu.

GPRS u T-Mobile
Posted: Mon Oct 19, 2009 7:46
by Lamanai
vše jsem nastavil podle návodu, WAP i GPRS a nejde mi to

GPRS u T-Mobile
Posted: Mon Oct 19, 2009 11:59
by Tazz1
Já to nastavil stejně jako kdysi na Variu, tedy standardně pro WM a jede v pohodě.
GPRS u T-Mobile
Posted: Mon Oct 19, 2009 18:08
by PITT
Lamanai wrote:vše jsem nastavil podle návodu, WAP i GPRS a nejde mi to

Tak asi děláš někde chybu a nebo si zavolej z jiného telefonu na operátora a oni tě povedou celým nastavením. Alespoň mě to kdysi nabízeli.

GPRS u T-Mobile
Posted: Mon Oct 19, 2009 22:49
by mike-biker
Použij konfigurační SMS a nastav tam jako telefon Omnii i900.

. Funguje perfektně.