PŘIPOMENUTÍ - ZÁLOHA PDA,PPC ATD
Posted: Tue Oct 13, 2009 8:08
ahojte- vím že 99,9 procent registrovaným na tomto foru to nemusím připomínat ale jestli náhodou někdo patří do 0,1 procenta jako já , tomu rád připomenu , že je asi hoodně dobré udělat si zálohu ppc,pda jakýmkoliv programem k tomu určeným a to nejenom na pam. kartu v přístroji ( pda,ppc ) ale i na comp,notebook, flash disc atd ( zálohovaný soubor ).
Včera jsem si totiž hrál naštěstí né s htc hd ale s druhým mým přístrojem qtec 2020 ( což je přístroj staršího data , a vyladit si ho , najít tu zprávnou rom atd atd - trvá dost dlouho ) a tu najednou z ničeho nic přestala fungovat sd karta. Takže veškeré týdenní snahy v sekundě pošly v prach. Dovolil jsem si tímto nepříjemným mým zážitkem varovat všechny, kteří ještě nemají zálohu někde jinde než jenom na pam. kartě v přístroji.
Včera jsem si totiž hrál naštěstí né s htc hd ale s druhým mým přístrojem qtec 2020 ( což je přístroj staršího data , a vyladit si ho , najít tu zprávnou rom atd atd - trvá dost dlouho ) a tu najednou z ničeho nic přestala fungovat sd karta. Takže veškeré týdenní snahy v sekundě pošly v prach. Dovolil jsem si tímto nepříjemným mým zážitkem varovat všechny, kteří ještě nemají zálohu někde jinde než jenom na pam. kartě v přístroji.