Page 1 of 1

PŘIPOMENUTÍ - ZÁLOHA PDA,PPC ATD

Posted: Tue Oct 13, 2009 8:08
by TMASKA
ahojte- vím že 99,9 procent registrovaným na tomto foru to nemusím připomínat ale jestli náhodou někdo patří do 0,1 procenta jako já , tomu rád připomenu , že je asi hoodně dobré udělat si zálohu ppc,pda jakýmkoliv programem k tomu určeným a to nejenom na pam. kartu v přístroji ( pda,ppc ) ale i na comp,notebook, flash disc atd ( zálohovaný soubor ).
Včera jsem si totiž hrál naštěstí né s htc hd ale s druhým mým přístrojem qtec 2020 ( což je přístroj staršího data , a vyladit si ho , najít tu zprávnou rom atd atd - trvá dost dlouho ) a tu najednou z ničeho nic přestala fungovat sd karta. Takže veškeré týdenní snahy v sekundě pošly v prach. Dovolil jsem si tímto nepříjemným mým zážitkem varovat všechny, kteří ještě nemají zálohu někde jinde než jenom na pam. kartě v přístroji. :tlem:

PŘIPOMENUTÍ - ZÁLOHA PDA,PPC ATD

Posted: Tue Oct 13, 2009 8:46
by niky79
Ale kdyz umrela SD karta, nic se prece nedeje, ne? Mas porad funkcni PDA, takze koupit novou SD a udelat zalohu :-)

Ja mam na SD pouze uzivatelska data, vsechny programy instaluji do ROM (ma cca 270 MB, ale nainstalovane programy zabiraji asi jenom 30 MB)

PŘIPOMENUTÍ - ZÁLOHA PDA,PPC ATD

Posted: Tue Oct 13, 2009 8:52
by TMASKA
v qtec 2020 toho mista hold moc neni takze vsecko bylo na sd karte i zaloha.

PŘIPOMENUTÍ - ZÁLOHA PDA,PPC ATD

Posted: Tue Oct 13, 2009 9:37
by barberry.pha
no my se vcera stalo neco podobnyho kdyz jsem si hral tel od pritelkyni a omylem nahral jeji kontakty do svyho outlooku a moje do jejiho mobilu a pak jsem ty svoje promazal protoze je mam v pda preci a nahral ji zase do mobilu jenom ty jeji .. pak promazal cely outlook .. a jak jsem se divil kdyz jsem synchronizoval hd s outlookem a zmizely mi vsechny kontakty s HD :tlem: nastesti jsem nejaky cisla zachranil protoze jsem je mel v hovorech a v sms a nejaky jsem nasel zalohovany jeste v excel souboru od n6300 ... ale dneska jsem se uz koukal ... nahral si pimbackup a zalahoval si vsechno na kartu .. uz to mam i v notebooku a jeste to hodim na externi disk :)
a to jsem nikdy nestratil ani kontakt ... vzdycky to zalohoval .. no hrat si s outlookem je taky nekdy vec :))