Page 1 of 1

tel.kontakty

Posted: Fri Oct 09, 2009 6:57
by _Ja
Neví někdo prosím jestli se dá nějak nastavit aby se v tel.seznamu nezobrazovaly kontakty ze SIM ?
Je to dost nepřehledné když na SIM máte stejné kontakty jako v komunikátoru. :-D

tel.kontakty

Posted: Fri Oct 09, 2009 9:45
by Pavel Vlasák
Když to tady prohledáš, zjistíš, že schovat kontakty na SIM lze pomocí zásahu do registrů. Jestli je to trvalé řešení tvého problému nevím. Např. Kaiser s tím měl potíže, ale jistý fix to řešil.

tel.kontakty

Posted: Fri Oct 09, 2009 15:13
by rybar73
Hele mozna jsem te spatne pochopil ale v telefonim seznamu (ad samsungu) jde normalne nastavit filtrovani jen na cisla v telefonu (primo v menu tel.seznamu). Pokud ovsem pouzivas jin tel seznam tak to netusim...
btw. ja mam SIMku smazlou a vsechna cisla zalohovana na MyPhone ;-)

tel.kontakty

Posted: Fri Oct 09, 2009 17:00
by Tazz1
jasně, že jde v telefonním seznamutento filtr nastavit, aby to čísla ze SIM nezobrazovalo

tel.kontakty

Posted: Mon Oct 12, 2009 16:21
by Lamanai
a jde naopak nastavit, aby mi to ukazovalo jen kontakty ze SIM a ne z Outlooku? popřípadě jak?

tel.kontakty

Posted: Sun Dec 13, 2009 21:48
by V3nd4
Samozřejmě. Telefonní seznam -> Menu -> Filtr -> SIM karta. Další dostupné volby jsou Telefon (tedy Outlook kontakty) nebo Vše.