Page 1 of 1

3-Row Start Menu / 4-Row Start Menu

Posted: Thu Oct 08, 2009 14:53
by niky79
Prosim vas, na XDA obcas vidim CAB, s oznacenim "3-Row Start Menu", "4-Row Start Menu".

O co se presne jedna? O to, ze ikonky po kliknuti na START budou ve trech nebo ctyrech sloupcich? Nebo o neco jineho?

3-Row Start Menu / 4-Row Start Menu

Posted: Thu Oct 08, 2009 14:57
by Qaz
Ano, přesně tak, že ikonky ve start menu budou bud ve třech nebo ve čtyřech sloupcích.

3-Row Start Menu / 4-Row Start Menu

Posted: Thu Oct 08, 2009 15:10
by niky79
Ja si to myslel, ale zmatlo me to "ROW". Ocekaval bych spise "COLUMN".

A zvetsi se ty ikonky, kdyz budou ve trech sloupcich? (Ptam se, protoze mi to nic nedela, ale vecer mozna zkusim jinou ROM).

3-Row Start Menu / 4-Row Start Menu

Posted: Thu Oct 08, 2009 20:01
by IkE Blaster
Ne, mění se jen velikost textu pod nimi a rozestupy

3-Row Start Menu / 4-Row Start Menu

Posted: Thu Oct 08, 2009 20:02
by ziminix
Jasně, ale způsobí to, že se jich tam pak vejde do řádku víc vedle sebe.