Page 1 of 1

Adaptér na dvě SIM

Posted: Wed Sep 30, 2009 10:45
by Vitezslav2
Je nějaká možnost použít v HTC dvě SIM?Děkuji za informaci.

Adaptér na dvě SIM

Posted: Wed Sep 30, 2009 12:29
by Jess
existuje adapter v tvare sim karty do ktoreho je potrebne vystrihnut obidve sim to znamena ze ostanu iba obidva pliesky a zalozis ich do adapteru :wink:

Adaptér na dvě SIM

Posted: Wed Sep 30, 2009 12:32
by Jiří Hrma
...a pak to funguje tak, že když poprvé zapneš telefon, bude aktivní SIM1, když jej vypneš/zapneš podruhé, přihlásí se SIM2. A takhle pořád dokola.

Adaptér na dvě SIM

Posted: Wed Sep 30, 2009 15:03
by AtoM.
někde jsem myslim viděl adaptér, kterej dokáže sim přepínat vytočením speciálniho znaku

Adaptér na dvě SIM

Posted: Wed Sep 30, 2009 16:14
by Vitezslav2
Škoda,měl jsem na mysli aby byly aktivní obě na jednou.

Adaptér na dvě SIM

Posted: Wed Sep 30, 2009 16:23
by 4n's
to bys musel mitv zarizeni 2 samostatne telefonni moduly, nepletu se?

Adaptér na dvě SIM

Posted: Wed Sep 30, 2009 16:39
by Jiří Hrma
4n's: Nepleteš, je to přesně tak. Obě dvě aktivní najednou není možné mít, to by si musel jedině koupit nějaký dualSIM, který má dva tel. moduly.

Adaptér na dvě SIM

Posted: Wed Sep 30, 2009 18:57
by Stano
Presne tak napríklad Eten DX900.

Adaptér na dvě SIM

Posted: Wed Sep 30, 2009 19:36
by Vitezslav2
Přemýšlel jsem na čínské napodobenině i-phone :grin:
Ale ten Eten DX900 se mi líbí,ani jsem nevěděl,že se dělá něco s WM.

Adaptér na dvě SIM

Posted: Wed Sep 30, 2009 19:43
by ziminix
Ještě Cynthia od HKC je dualSIM a pak ještě něco v Číně určitě je dualSIM s WM, ale tady skoro nic neseženeš.
http://www.mnshop.cz/zbozi-1170-cynthia_850_dualsim.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Adaptér na dvě SIM

Posted: Wed Sep 30, 2009 19:48
by Vitezslav2
Koukám do zboží a opravdu nikde nic moc.Musím nějak vyřešit
dva telefony v kapse.

-- doplnění předchozího příspěvku (sob říj 03, 2009 11:19) --

Tak Eten DX900 se prej ještě neprodává.Tak jsem zvědavej.Jinak na adaptéru jsem taky přemýšlel,ale nechci zaměstnavateli znehodnotit simky stříháním.Máte někdo zkušenost s jiným adaptérem?

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv říj 08, 2009 19:39) --

Tak jsem zkoušel adapter u kterého se nemusí stříhat simka,ale nejde zavřít tel.