Page 1 of 1

Duttys Topaz WM6.5 Leo R3 Ultimate?

Posted: Thu Sep 24, 2009 15:15
by niky79
Nemate nekdo v diamondu Duttys Topaz WM6.5 Leo R3 Ultimate?
http://htcpedia.com/duttys_topaz_wm_leo ... z-rom.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Duttys Topaz WM6.5 Leo R3 Ultimate?

Posted: Thu Sep 24, 2009 16:34
by foreveryone
chystam se ji zkusit

Duttys Topaz WM6.5 Leo R3 Ultimate?

Posted: Thu Sep 24, 2009 18:11
by niky79
Pak napis. Ja to jeste nikdy nedelal a nevim, jak bych pripadne vratil puvodni ROM (resp. kdy bych ji ziskal, je to klasicka VWE 1.39...)

Duttys Topaz WM6.5 Leo R3 Ultimate?

Posted: Thu Sep 24, 2009 20:29
by foreveryone
postup je stejný s jakoukoliv rom krom určených pro náš trh, na ty nepotřebuješ odemknout hspl v zařízení a neztrácíš záruku. R3 leo má nejnovější TF3D, novou grafiku ikonek a pár dalších vylepšení, jinak klasická wm 6.5 rom

Duttys Topaz WM6.5 Leo R3 Ultimate?

Posted: Fri Sep 25, 2009 6:53
by niky79
Na tu R3 Leo potrebuji hspl, ne?

Duttys Topaz WM6.5 Leo R3 Ultimate?

Posted: Fri Sep 25, 2009 7:08
by foreveryone
ano, stejně jako na všechny ostatní uvařené rom.

Duttys Topaz WM6.5 Leo R3 Ultimate?

Posted: Fri Sep 25, 2009 18:24
by rampage
Mám ji od včera a zatím spokojenost. Při delším používání netu se mi občas seklo na pár sekund okno opery a nefungoval light sensor, což se dá vyřešit starší verzí ovladačů. Po restartu a tím uvolnění paměti v poho i opera. Na htcpedia.com jsem četl, že pokud se změní tflo na jiný jazyk než EN nefunguje zvuk u sms.

Duttys Topaz WM6.5 Leo R3 Ultimate?

Posted: Fri Sep 25, 2009 19:55
by foreveryone
U mě zatím taky funguje v pohodě, zjistil sem, že těch změn je tady mnohem víc např. integrace facebooku je už i v albu, kde se dají přímo prohlížet facebook fotogalerie kontaktů. Dneska ráno mi ale po softresetu nenajel sekl se při načítání, takže musel následovat hard reset, doufám že se to už nebude opakovat, jinak jde pryč.

Duttys Topaz WM6.5 Leo R3 Ultimate?

Posted: Fri Sep 25, 2009 22:16
by niky79
rampage wrote:Mám ji od včera a zatím spokojenost.
A kolik je volny pameti po SR?

Duttys Topaz WM6.5 Leo R3 Ultimate?

Posted: Sat Sep 26, 2009 7:45
by rampage
Po resetu je obsazená paměť 44%. Storage volná 233MB a Program volná 108MB.

Duttys Topaz WM6.5 Leo R3 Ultimate?

Posted: Sat Sep 26, 2009 9:39
by niky79
Tak ja tu ROMku zkousim a prvni dojmy jsou silene negativni. POMALA AZ HRUZA!

Priklad, chci pridat fotku ke kontaktu do "Lide". Vyberu fotku, ramecek je OK, dam DONE a cekal jsem snad 30 sekund, nez se pridala (dalsi uz ale probehly ok). Kdyz vlezu do sms konverzace, kde je spousta zprav s jednim kontaktem, ty se zacnou nacitac a prakticky nic nejde s mobilem delat (!!) ani tlacitko Zpet na Home nereaguje.

Uz se ji zbavuji.

EDIT: existuje nejaka jina ROM s TouchFLo 2.5?

Duttys Topaz WM6.5 Leo R3 Ultimate?

Posted: Sat Sep 26, 2009 16:16
by foreveryone
nemuze to byt dokonaly když je to prakticky z uplně jinyho PPC s jinymi hw parametry a není to tedy moc optimalizované pro D2 na ještě officiálně nevydaném wm6.5
Možná manilla 2.5 ani nebude v officiální ROM 6.října

podívej se na xda-dev není to jediná rom s TF3D 2.5

Duttys Topaz WM6.5 Leo R3 Ultimate?

Posted: Sat Sep 26, 2009 17:29
by niky79
"Možná manilla 2.5 ani nebude v officiální ROM 6.října"

To by si mohlo HTC zkusit! ;-)

-- doplnění předchozího příspěvku (pát říj 02, 2009 8:07) --

V teto ROM je IGO 8 nepouzitelne. Kdyz chcete zadat adresu, kam chcete dojet, jako prvni se vlozit znak A s krouzkem a za zadnou cenu nejde smazat. Dela to tato ROM, nainstaloval jsem ji, hned pak IGo jako prvni aplikaci a smula :(

ROM Tom Topaz Leo R2 Build 23016 to nedela.