Page 1 of 1

Problem s emailom

Posted: Mon Sep 21, 2009 22:31
by marecek65
Zdravim all

mam problem s htc touch hd pri stahovani emailov. Ked je pristroj zamknuty, nestiahne emaily podla nastavenia napr. kazdych 5 min. Ked je iba sleep mode, vtedy stiahne. Hladal som aj nejaky fix na xda, nasiel som, ale po instalacii som musel urobit HR, nakolko hd sa korektne nespustil. Nema s tym niekto skusenosti, alebo nejaky tweek?

Dik

Marecek

Problem s emailom

Posted: Tue Sep 22, 2009 9:05
by spermosh
ja bych to videl na jinou/novejsi ROM

Problem s emailom

Posted: Tue Sep 22, 2009 13:16
by marecek65
2spermosh:
naistaloval som energy rom zo 17.09. a prave tam mi to robi. Myslis, ze je to romkou?

Problem s emailom

Posted: Tue Sep 22, 2009 18:53
by spermosh
marecek65: tu ROM mam i ja a je divna, takze bych se zkusil podivat po jine - Miri ted taky vydal novou, tak proc nezkusit

Problem s emailom

Posted: Wed Sep 23, 2009 7:43
by Lemmy
Me to v poslednich romkach taky nefunguje. Ani u duttyho ani ted ve V64...