Problem s emailom
Posted: Mon Sep 21, 2009 22:31
Zdravim all
mam problem s htc touch hd pri stahovani emailov. Ked je pristroj zamknuty, nestiahne emaily podla nastavenia napr. kazdych 5 min. Ked je iba sleep mode, vtedy stiahne. Hladal som aj nejaky fix na xda, nasiel som, ale po instalacii som musel urobit HR, nakolko hd sa korektne nespustil. Nema s tym niekto skusenosti, alebo nejaky tweek?
Dik
Marecek
mam problem s htc touch hd pri stahovani emailov. Ked je pristroj zamknuty, nestiahne emaily podla nastavenia napr. kazdych 5 min. Ked je iba sleep mode, vtedy stiahne. Hladal som aj nejaky fix na xda, nasiel som, ale po instalacii som musel urobit HR, nakolko hd sa korektne nespustil. Nema s tym niekto skusenosti, alebo nejaky tweek?
Dik
Marecek