wifi a nastavení spotřeby energie
Posted: Sat Sep 19, 2009 9:00
Díval jsem se do nastavení wifi a zaujala mě možnost nastavit výkon wifi, čím větší výkon tím menší výdrž baterie, ale chtěl bych se zeptat jak se projevuje změna na vyšší výkon? Myslel jsem že bude silnější signál wifi, ale zdá se mi pořád stejný. Máte s tím někde zkušenosti? V čem je wifi výkonější? Pozorovali jste nějaký rozdíl v nastavení?