PowerRadio
Posted: Wed Aug 26, 2009 21:10
Chci se zeptat, jestli pozivate tuto aplikaci. Da se stahnout na
Vypada celkem dobre, ale zjistil jsem ze po instalaci se mi zacne sekat CorePlayer. Dela to i vam?
Code: Select all
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=531600 Vypada celkem dobre, ale zjistil jsem ze po instalaci se mi zacne sekat CorePlayer. Dela to i vam?