Page 1 of 1

PowerRadio

Posted: Wed Aug 26, 2009 21:10
by Rady
Chci se zeptat, jestli pozivate tuto aplikaci. Da se stahnout na

Code: Select all

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=531600 

Vypada celkem dobre, ale zjistil jsem ze po instalaci se mi zacne sekat CorePlayer. Dela to i vam?

PowerRadio

Posted: Fri Aug 28, 2009 20:00
by eukubus
Nainstaloval jsem včera a sekání v Core Playeru nepozoruji.
PS Mám oficiální ROM

PowerRadio

Posted: Sat Aug 29, 2009 10:28
by Rady
No ja mam nahranou ROM 1.56.479.0 a verzi radia: 1.13.25.24.34U

Jeste jsem zjistil, ze mi IGO prestalo komunikvat s GPS satelity. Prestoze je vidi, tak se nechytne. Pomuze jedine nahozeni TT a pak uz jde i IGO :grin: Tak jsem prozatim aplikaci powerradio odinstaloval a uvidim jestli se to bude projevovat nebo ne :???: