Page 1 of 1

otoceni displeje pri psani SMS

Posted: Sat Aug 15, 2009 14:23
by ladik1983
Zdravim, chci se zeptat zda se otaci displej na vodorovnou polohu pokud pisu SMS, nikde jsem to nenasel, diky moc za info.

otoceni displeje pri psani SMS

Posted: Sat Aug 15, 2009 15:34
by htcjirka
Tato vyjimka se da priradit do registru white listu v Gsenzoru pak se bude displej otacet automaticky,nebo si premapovat tlacitko zpet(pomoci AEButton napr.) na otaceni manualni,coz je praktictejsi funkce pro toto tlacitko.

otoceni displeje pri psani SMS

Posted: Sat Aug 15, 2009 15:42
by ladik1983
asi si nerozumime, jeste D2 nemam, proto se ptam jestli g sensor funguje u psani SMS defaultne, diky :-)

otoceni displeje pri psani SMS

Posted: Sat Aug 15, 2009 15:45
by htcjirka
Funguje pokud to pridas do registru do polozky white list,aby jsi nemusel pouzivat aplikace tretich stran apod.
To,ze jeste D2 nemas jsi nikde neuvedl.

otoceni displeje pri psani SMS

Posted: Sat Aug 15, 2009 15:56
by ladik1983
pokud to tedy dobre chapu, musim provest zasah do registru aby se mi pri psani SMS displej otocil pokud ho natocim do vodorovne polohy (ne naporad pri psani SMS)

btw to co mam, mam snad napsane v nicku

otoceni displeje pri psani SMS

Posted: Sat Aug 15, 2009 17:22
by LadCv
Žádný zásah dělat nemusíš, je to tam už defaultně v registrech nastavený. Prostě koupíš, pustíš, začneš psát, otočíš a hle funguje to :tlem:

otoceni displeje pri psani SMS

Posted: Sat Aug 15, 2009 17:28
by ladik1983
nejak takhle jsem si predstavoval odpoved, dik :-)

otoceni displeje pri psani SMS

Posted: Mon Aug 17, 2009 18:31
by htcjirka
Vsechny aplikace se defaultne automaticky neotaci.Pokud napr. odpovidas a pises v manile,ta se automaticky neotoci.

otoceni displeje pri psani SMS

Posted: Mon Aug 17, 2009 19:54
by ladik1983
jasny ze ne kazda aplikace, ja se ptal pouze na psani SMS

otoceni displeje pri psani SMS

Posted: Tue Aug 18, 2009 18:03
by htcjirka
Pokud ale pises zpravu pres TF3D tak se automaticky neotoci.

otoceni displeje pri psani SMS

Posted: Tue Aug 18, 2009 21:01
by barberry.pha
tedka nevim jaky psani mas na mysli ale v tf3d pokud das psat sms nebo mail tak se ti normalne otoci .. kdy to nejde pokud chces psat sms primo u danyho kontaktu .. podrobnosti u kontaktu . maily,sms,hovory .. jinak se to normalne otaci ...