Page 1 of 1

Nastavení TomTom 7 na Diamond2

Posted: Fri Jul 31, 2009 19:10
by Vitezslav2
Můžete mi poradit,na jaké hodnoty se nastavuje v TomTomu GPS?Díky.

Nastavení TomTom 7 na Diamond2

Posted: Sun Aug 02, 2009 18:48
by Radek Hübl
Nastav si vestavny GPS prijimac - v TT se nic vic nenastavuju, pokud chces nekde neco s GPS nastavovat tak jedine: Nastaveni->Pripojeni->GPS ;-)