Page 1 of 1
VGA témata pro WM5
Posted: Wed May 31, 2006 14:18
by pospa
Nemáte někdo nějaké prima VGA témata pro WM5? Případně linky na stránky s nimy? Díky
Posted: Wed May 31, 2006 17:39
by Jiří Hrma
tady davam svoji soucasnou sbirku VGA tematek (19)
Ukazka:

Posted: Mon Jul 03, 2006 17:07
by pospa
Chtěl jsem se jen zeptat, co používáš na zobrazování stavu baterie? Podle screenu je to něco co nemám. Batti mi totiž na Qteku 9000 neskutečně blbne a nic jiného jsem zatím nenašel. Sice bych mohl něco napsat, ale mám rozdělané asi 4 další aplikace a nestíhám...
Posted: Mon Jul 03, 2006 17:15
by Jiří Hrma
na mereni baterie jsem pouzival drive
SPB Pocket Plus, ale aktualne pouzivam program
iLauncher.
Oba dva umeji krome svych extra funkci zobrazovat stav baterie/pameti, a to bud na pracovni plose nebo nad listou v horni casti obrazovky...