Funguje vám Stylus lock?
Posted: Tue Jul 28, 2009 15:53
Zdravím, pokuším se zprovoznit stylus lock 1.6 i 1.7 a nejde rozchodit. Známému jsem nainstaloval v.1.6 a chodí mu. Používám ROM od Duttyho WM6.5 R8 Turbo. Ani na origo ROMce 1.56 nešel. Má někdo zkušenosti.
Pro ty kdo stylus lock neznají přikládám screen. Je to program na zobrazení hodin a procent baterie. Chápu, že se teď hojně využívají barevné ikony,ale pro mě je to velice praktický program, protože při praci na zařízení stále vidím kolik je hodin a procent baterie.
Pro ty kdo stylus lock neznají přikládám screen. Je to program na zobrazení hodin a procent baterie. Chápu, že se teď hojně využívají barevné ikony,ale pro mě je to velice praktický program, protože při praci na zařízení stále vidím kolik je hodin a procent baterie.