Page 1 of 1
Existuje česká ROM pro flashnutí HD
Posted: Fri Jul 24, 2009 18:20
by michalkosmak
Zdravím, zajímalo by mě jestli existuje česká ROM na způsob Eržiky pro Diamonda/Compacta IV od uživatele Adowa.
Díky
Existuje česká ROM pro flashnutí HD
Posted: Fri Jul 24, 2009 18:41
by htcjirka
Ne,takova rom neexistuje a ani me nechybela v dobe kdy jsem HD mel.
Existuje česká ROM pro flashnutí HD
Posted: Fri Jul 24, 2009 20:11
by michalkosmak
Tak to mě velice mrzí. Byl jsem do teď zvyklý na Eržiku. A co doporučujete za EN verzi aby byla stabilní?
Existuje česká ROM pro flashnutí HD
Posted: Sat Jul 25, 2009 10:05
by ziminix
Projdi si fórum, je tu několik témat ohledně ROM pro HD, mělo by ti to pomoct ve výběru.
Existuje česká ROM pro flashnutí HD
Posted: Sat Jul 25, 2009 10:47
by michalkosmak
Výborně děkuji za rady.