Automatické dokončování při zadávání adresy
Posted: Fri Jul 24, 2009 15:49
Zdravím. Chci se zeptat, zda se dá někde zapnout automatické dokončování při zadávání adresy v Opeře na Diamondu 2. ( verze 9.5).
Myslím, že by to tato verze měla podporovat ( viz.http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... %AD#p54956), ale nemůžu na to přijít a dost mě to štve.
Předem díky za odpověď.
Myslím, že by to tato verze měla podporovat ( viz.http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... %AD#p54956), ale nemůžu na to přijít a dost mě to štve.
Předem díky za odpověď.