Diamond 2 - ceska rom
Posted: Wed Jul 22, 2009 19:37
Prosim vas, nemate niekto vytiahnutu cesku rom z Diamondu 2? Stacili by aj ceske mui subory. Dakujem
Android, iPhone, Windows, chytrá domácnost a technologie…
https://smartmania.cz/forum/