HTC v nových komunikátorech konečně nabídne 3,5 mm výstup

Diskuze o programech pro Windows Mobile
Diamant
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 388
Registrován: ned kvě 20, 2007 17:15
Zařízení: HTC Touch HD2
Bydliště: Košice

HTC v nových komunikátorech konečně nabídne 3,5 mm výstup

Příspěvek od Diamant »

Zo začiatku bolo GPS od Qalcomu mizerné, ale momentálne mám Touch HD a ten Qualcom zase taký zlý nie je. Aspoň ja s ním nemám problémy a všetko funguje.

ExtUSB síce nie je najlepšia vec, ale ako mali u HTC vyriešiť prídavné funkcie? Mali si vymyslieť svoj vlastný s ničím iným nekompatibilný konektor? Takto ide použiť aspoň klasický mini USB konektor na základné funkcie. Ale samozrejme bežný jack je na slúchadlá optimálny. A na druhej strane by som sa neurazil, ak by vymysleli nejaký nový konektor (štandard), ktorý by ale začali používať všetci výrobcovia, bol by spätne kompatibilný s miniUSB a zároveň by mal dostatok kontaktov pre všakovaké prídavné funkcie.

Áno, aj ja mám Touch. Som s ním vcelku spokojný, akurát ten D-pad mi chýba. A čo mám ako robiť? Mám sa vrátiť k Looxu N560? Prijateľne veľké zariadenie s Dpadom, bez pre mňa zbytočnej HW QWERTY klávesnice a parametrami porovnateľné s mojim súčasným Touch HD akosi neexistuje. A keď nadávate na HTC, to ste ešte asi nemali iPAQ, že? Odporúčam napr. iPAQ 614c a potom uvidíte, aké je HTC vlastne super. Ten iPAQ mal totálne holý OS, nebolo tam nič navyše, žiadna aplikácia naviac a ešte aj to, čo tam bolo, bolo nepoužiteľné alebo chybné. Proste ako keby to niekto splácal narýchlo a za trest. Podpora výrobcu nulová, ochta niečo riešiť detto.
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 61 hostů