Problém s výberom ROM

Sekce pro zkušené uživatele (diskuze o nových ROM, tweaky...)
Odpovědět
Captain
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: čtv lis 20, 2008 20:09

Problém s výberom ROM

Příspěvek od Captain »

Ahojte. Mám taký začiatočnícky problém. Vlastním HTC Tuch HD a chcem doň dostať WM6.5, ale tak, aby fungoval. Do teraz sa mi podarilo len pár inštalácii a vždy to skončilo tak, že mi PDA zamrzlo,prípadne zblbli farby, alebo sa nepripojí k sieti a nenájde pam.kartu. Je tých verzií naozaj veľa.
Mám ROM version:1.56.401.0(43972)WWE
ROM date :03/06/09
Radio version:1.13.25.24
Protocol version:52.62.25.34U
Vlasne mi problémy nastanú hneď po odomknutí s Hard SPL.Možno používam nesprávnu verziu.Poradte mi prosím, nech si urobím také malé vianoce.
Arthenik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 98
Registrován: sob pro 27, 2008 19:43
Zařízení: HTC Blackstone

Problém s výberom ROM

Příspěvek od Arthenik »

To zni jako problemy se spatnym HardSPL. Musis pouzit nove, to je tusim verze 1.54. Staci trochu hledat a urcite ho najdes.
Captain
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: čtv lis 20, 2008 20:09

Problém s výberom ROM

Příspěvek od Captain »

A ako zistím, akú mám verziu? Nikdo to nemôžem nájsť. Dal som si aj vlastnosti aplikácie a nie je to tam. Keď budem mať tú správnu verziu, akú ROM mám nainštalovať,aby som sa vyhol problémom? Ak by to nebol problém ,poprosil by som ťa aj o nejakú konkrétnu,lebo má takú smolu, že niečo pobabrem.Dík.
Arthenik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 98
Registrován: sob pro 27, 2008 19:43
Zařízení: HTC Blackstone

Problém s výberom ROM

Příspěvek od Arthenik »

Zakladni pravidlo pro flashovani cehokoliv je: Nedelej to, pokud tomu nerozumis. Prijdes totiz o zaruku. Nejdriv vse nastuduj, nekolikrat.

Cesky navod pro odemceni SPL je zde. Postupovat budes podle nej, jen misto souboru, na ktery se odkazuje (unsigned_hardspl_for_blackstone_olinex.zip) pouzijes soubor, ktery se da stahnout zde v prvnim postu (novejsi verze). Je mozne, ze se na XDA budes muset zaregistrovat, abys ten soubor mohl stahnout. Jinak se ale navod v nicem nelisi.

Po uspesnem odemceni SPL prijde na radu flashovani ROM. Navod je opet skvele napsany na Smartmanii, takze ja ti jen poradim s vyberem. Pokud chces 6.5, jsou tri az ctyri moznost. Prvni je Dutty, ale toho jsem netestoval. Druha je Energy ROM, ktera ma uz kupu aplikaci predinstalovanou. Dalsi je Onkolog, s nim mam velmi dobre zkusenosti. Posledni moznost je Miriho ROM, ktera ma skvele reference a zanedlouho ji take budu flashovat. Vsechny ctyri ROMky maji na SM vlastni thread, muzes se zeptat i tam.

Snad jsem pomohl. :)
Captain
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: čtv lis 20, 2008 20:09

Problém s výberom ROM

Příspěvek od Captain »

Ok. Dík za skorú odpoveď. Idem to teda skúsiť s tým novým súborom. Snáď to už bude OK.A ešte ak môžem jednu otázočku..Prečo to nefunguje so staršou verziou? Je určená pre iné číslo ROM ,alebo ako to je? Chcel by som to vedieť. Ja tiež stále niečo skúšam a mrzí ma ,keď ne niečo neviem prísť. Ešte raz ti pekne ďakujem za drahocennú radu.
Arthenik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 98
Registrován: sob pro 27, 2008 19:43
Zařízení: HTC Blackstone

Problém s výberom ROM

Příspěvek od Arthenik »

Je to tak, jak to rikas, starsi SPL je na jine verze ROM, resp. taky na starsi. Nevim presne, v cem je mezi nimi rozdil, ale pokud se na starsi SPL pokusis flashnout novou ROM, stane se presne to, co popisujes - spatne barvy, problemy s hardware apod.
Captain
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: čtv lis 20, 2008 20:09

Problém s výberom ROM

Příspěvek od Captain »

Neviem ten súbor nikde nájsť.Všetky stránky ma presmerujú na xda-developent,ale tam sa mi zas nedarý zaregistrovať,nakoľko som slabí z Angl.Takže vianoce asi nebudú:(
orkim
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 72
Registrován: ned čer 14, 2009 21:37
Zařízení: HTC HD

Problém s výberom ROM

Příspěvek od orkim »

http://www.wmmania.cz/content.php?id=1186


to by mohlo pomôcť.......
Captain
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: čtv lis 20, 2008 20:09

Problém s výberom ROM

Příspěvek od Captain »

Tak dík za rady.Už mi to fachá.Mám teraz ROM od Duttyho a som celkom spokojný.Samozrejme ,že nezostanem len pri nej a budem experimentovať.Ešte raz vám ďakujem.
Odpovědět

Zpět na „ROM, HardSPL unlock, tweaky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 64 hostů