GB-Soft Tweak a Kubik sms
Posted: Sat Jul 04, 2009 10:13
Určitě znáte utilitku GB-Soft Tweak, která řeší automatické odpojování připojení k internetu po jeho nečinnosti. Tento program funguje např. při používání Opera, ICQ apd. Ale u programu Kubik, který slouží k odesílání sms na přístrojích s WM tato utilitka nefunguje, prostě se neodpojí. A tak by mě zajímalo, zda je nějaký způsob, jak tento problém vyřešit. Za podněty předem děkuji.