Page 1 of 1

GB-Soft Tweak a Kubik sms

Posted: Sat Jul 04, 2009 10:13
by lnadeb
Určitě znáte utilitku GB-Soft Tweak, která řeší automatické odpojování připojení k internetu po jeho nečinnosti. Tento program funguje např. při používání Opera, ICQ apd. Ale u programu Kubik, který slouží k odesílání sms na přístrojích s WM tato utilitka nefunguje, prostě se neodpojí. A tak by mě zajímalo, zda je nějaký způsob, jak tento problém vyřešit. Za podněty předem děkuji.

GB-Soft Tweak a Kubik sms

Posted: Sat Jul 04, 2009 10:31
by htcjirka
GB Soft tweak se hodi na stara zarizeni,na odpojovani bych urcite pouzil HD Tweak,ktery navic umi mnohem vice veci a uprav a dokonce je pro nej i cestina.

GB-Soft Tweak a Kubik sms

Posted: Sat Jul 04, 2009 12:54
by lnadeb
Díky;)