Page 1 of 1

Přeskočení SS lokalizace ?

Posted: Thu Jul 02, 2009 20:40
by htcjirka
Zvol jednoduse anglictinu a nic se instalovat nebude.

Přeskočení SS lokalizace ?

Posted: Sat Aug 29, 2009 23:40
by Jikoun
Mohl by někdo prosím sdělit, jak ten jazyk změním dodatečně, aniž bych musel resetovat celý systém?

Přeskočení SS lokalizace ?

Posted: Tue Sep 01, 2009 13:27
by LadCv
dodatečně spustit cab soubory sunysoftu a udělat reset