Page 1 of 1

Rolování v menu

Posted: Sun Jun 28, 2009 8:58
by jjiirrii
Šipkama na soft. klávesnici.

Rolování v menu

Posted: Sun Jun 28, 2009 9:21
by lukas.manak
použij total commander a nastav si otvírání složky na dvě tapnutí. když na složku klikneš jednou tak ji jen označíš

VYŘEŠENO -Rolování v menu

Posted: Sun Jun 28, 2009 12:26
by mahon
Nebo přidrž stylus na složce a vyjede ti nabídka.

VYŘEŠENO -Rolování v menu

Posted: Sun Jun 28, 2009 14:59
by YAMATO
Nebo si hlasitost přemapuj pomocí AEButton na směr nahoru/dolu...nebo jak bude vyhovovat.