Page 1 of 1
Soubor nelze přenést...
Posted: Tue Jun 23, 2009 22:07
by YAMATO
Mám zvláštní problém. Chci přes AS přenést soubor (záloha z SpbBackupu)...vypíše mi to hlášku "Soubor nelze přenést byl dosažen konec souboru". Nechápu o co jde, ten samý jsem již jednou přenášel a šlo to, není hide, není nic. Jinak vše funguje perfektně, s jinými je vše OK, jen tento. To samé přes BT.
Soubor nelze přenést...
Posted: Tue Jun 23, 2009 22:55
by Jiří Hrma
To je dobrá šílenost, zajímalo by mě, kdo dělal lokalizaci pro tu chybou hlášku

Zkus přeinstalovat ActiveSync, případně odebrat partnerství a znovu jej přidat. Snad to pomůže.
Soubor nelze přenést...
Posted: Wed Jun 24, 2009 0:03
by YAMATO
Jj, to jsem zkusil ale nic. Prostě tento jediný soubor je najednou u konce

Udělal jsem novou zálohu, stejně nazvanou a prakticky je i obsah stejný, ta jde normálně. Tak to asi zkusím ignorovat, ale stejně...záhada.
Soubor nelze přenést...
Posted: Wed Jun 24, 2009 0:24
by Jiří Hrma
No tak hlavně že to s jiným funguje, ale záhada to je.