kdyz vytvarim XML soubor napise to chybu schema se nevytvori cele.poradite?
Posted: Thu May 18, 2006 19:54
by Jiří Hrma
a ten hs si pises v notepadu nebo pouzivas nejaky editor na HS (treba zmineny HS designer) ? Kdyztak jsem hod kod toho xmlka...
pripadne si zkus otevrit nejake jine xml (od jineho hs) a porovnat ktere polozky nutne k tomu aby to fungovalo tam chybi...