Page 1 of 1

Today obrazovka a její vylepšení

Posted: Mon Jun 15, 2009 10:47
by Krwell
Zdravim, chtěl bych se zeptat, co kdo používáte na today za různý vychytávky jako třeba Mobile Shell atd. Chtěl bych něco novýho, ale netušim co. Zkoušel jsem SPB Mobile Shell 3, ale nějak mě to už omrzelo, a POINTui mě taky nějak nevzalo. TouchFLO 3D sem zavrhnul už na začátku. Poradil by mi někdo, co všechno eště existuje ? :)

Today obrazovka a její vylepšení

Posted: Mon Jun 15, 2009 18:55
by Ruslan Botsyurko
A 38 stran screenshotů, předváděí pluginů, programů a úprav v TOMTO vlákně o pár řádků níž ti nestačí ?!
Nezlob se, ale kdyby se probíralo jedno tosamé téma v deseti různých vláknech a pokaždé odznova když si na to někdo vzpomene, tak bychom měli z fóra smetiště.

ZAMYKÁM