Today obrazovka a její vylepšení
Posted: Mon Jun 15, 2009 10:47
Zdravim, chtěl bych se zeptat, co kdo používáte na today za různý vychytávky jako třeba Mobile Shell atd. Chtěl bych něco novýho, ale netušim co. Zkoušel jsem SPB Mobile Shell 3, ale nějak mě to už omrzelo, a POINTui mě taky nějak nevzalo. TouchFLO 3D sem zavrhnul už na začátku. Poradil by mi někdo, co všechno eště existuje ? 