HTC Touch - reklamace resp. vrácení peněz
Posted: Thu Jun 11, 2009 8:10
Ahoj všem,
můžete, prosím, někdo mrknout do manuálu k HTC Touch - měl by tam být vypsaný obsah balení.
Jde mi o to, že řeším reklamaci - resp. vrácení peněz za Touch a prodejce na mě zkouší, že chce vrátit MicroSD, která byla součástí balení, ale já jsem si téměř jistá, že tam žádná nebyla.
Dále chtějí vrátit origo baterku (ta odešla, tak jsme koupili neorigo a pův. vyhodili). Není náhodou u baterky záruka pouze 12 měsíců???
A taky chtějí zpátky krabici - pokud vím, nejsem povinna schovávat přepravní balení (od ledničky nebo televize krabici taky neschovávám...)
Díky za Vaše názory/pomoc
můžete, prosím, někdo mrknout do manuálu k HTC Touch - měl by tam být vypsaný obsah balení.
Jde mi o to, že řeším reklamaci - resp. vrácení peněz za Touch a prodejce na mě zkouší, že chce vrátit MicroSD, která byla součástí balení, ale já jsem si téměř jistá, že tam žádná nebyla.
Dále chtějí vrátit origo baterku (ta odešla, tak jsme koupili neorigo a pův. vyhodili). Není náhodou u baterky záruka pouze 12 měsíců???
A taky chtějí zpátky krabici - pokud vím, nejsem povinna schovávat přepravní balení (od ledničky nebo televize krabici taky neschovávám...)
Díky za Vaše názory/pomoc