MicropError

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond (MDA Compact IV)
Odpovědět
Toranaga2san
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř čer 03, 2009 18:13
Zařízení: HTC Touch Diamond

MicropError

Příspěvek od Toranaga2san »

Zdravím
mám menší problém a nevím co s ním. Při zapnutí přístroje mi naběhne hláška Microp Error a ztmavne celý display. Co to může být? Děkuji
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

MicropError

Příspěvek od Jiří Hrma »

Tohle se mi objevovalo u Touche HD s předprodukční verzí ROM, pomohlo pozdější nahrání finální ROM. Co jsi do zařízení flashoval ty, případně jaká tam je aktuálně verze ROM?
Toranaga2san
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř čer 03, 2009 18:13
Zařízení: HTC Touch Diamond

MicropError

Příspěvek od Toranaga2san »

Touch je úplně nový verze ROM je 1.93.479.3 WWE tedy snad je to ono. Přešel jsem ze Symbianu. Ve Windovs Mobil jsem takřka nováček.
Harry
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon čer 29, 2009 19:31
Zařízení: HTC Diamond

MicropError

Příspěvek od Harry »

nazdar, můžeš mi napsat, jak jsi nakonec problém vyřešil? přehráním ROM na vyšší verzi, nebo to jde i jinak? moc díky za odpověď. :roll:
Uživatelský avatar
Petr_K
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 99
Registrován: ned zář 21, 2008 22:31
Zařízení: HTC Diamond 2
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

MicropError

Příspěvek od Petr_K »

Toranaga2san píše:Touch je úplně nový verze ROM je 1.93.479.3 WWE tedy snad je to ono. Přešel jsem ze Symbianu. Ve Windovs Mobil jsem takřka nováček.
Nejnovější je 2.03.479.2 WWE

Nech si to přehrát v servisu.
trent
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: úte úno 24, 2009 9:41
Zařízení: SE, HTC

MicropError

Příspěvek od trent »

Proč v servisu? Vždyť to může udělat doma. Stačí si stáhnout ROMku z netu.
Petr9406
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte pro 29, 2009 1:06
Zařízení: Nokia E52 & HTC DIAMOND
Kontaktovat uživatele:

MicropError

Příspěvek od Petr9406 »

Zdravim vsechny, pokud nemate Htc diamond v zaruce a mate MicropERROR, staci vymenit(aspon v mem pripade) desku klaves-keyboard pbc-zahrnuje wifi,bluetooh. Ve VSP data po me chteli 6000kc bez dph za vymenu mother board, vymenil jsem sam keyboard pbc a vse funguje jak ma i wifi! Snad vam ma rada pomuze,stravil jsem na tim hodiny..

-- doplnění předchozího příspěvku (úte pro 29, 2009 1:24) --

Oprava: keypad PCB

-- doplnění předchozího příspěvku (stř pro 30, 2009 1:23) --

Zdravim,dnes me opet donesl kolega Diamond s Microperror. Podsviceni na minimum,nepodsvicene tlacitka,nefunkcni tlacitko Home, Volani, Doleva, Nahoru,nefunkcni wifi, nefunkcni bluetooth-hlasi potize s hardware,jde zapnout tak na 10pokus,pokud ani to ne,potreba vyndat baterii a dat zpet a zase se chytne. MATE TENTO PROBLEM? Jedna se o zanovni Diamond,u predesleho prispevku se jednalo o starsi kus-byl vadny flex Keypad PCB na ktere je wifi a bluetooth! U tohodle zanovniho stacilo vycistit prach a odpojit tri flexy a konektor wifi/bluetooth a gps a vse znovu zapojit. Je dosti obtizne zapojit flex od Keypad PCB,ale pomuze vam k tomu uzky pruh plastu,ktery zasunete pod koncovku flexu a zacvaknete do zakladni desky,vedlejsi flex od Lcd jde lehce. TAKZE MICROPERROR NENI VADA CIPU CO OVLADA LED A LCD,ALE PRERUSENI SPOJENI KONCOVEK FLEXU. Z VSP data mi psali,ze je urcite potreba vymenit mainboard-zakladni desku za 6000kc bez dph,ONI TO VEDI URCITE,ALE VYDELAVAJI NA ZBYTECNYCH VYMENACH DESEK! Pokud bude chtit nekdo pomoct,poradit,staci se ozvat.

-- doplnění předchozího příspěvku (stř pro 30, 2009 1:31) --

Jeste se mi dnes dostalo odpovedi od VSP data,kdyz jsem se ptal,jak to muze byt mainboardem,kdyz wifi,bluetooth jsou na Keypad PCB(deska tlacitek) a nejdou ani tlacitka!! ,tak prej ze je to s nejvetsi pravdepodobnosti tim mainboardem a je urcite potreba vymenit. TO JE LOGIKA! To je jak kdyz zadru motor u auta a upadne mi kolo a reknou mi,ze staci vymenit motor a vse bude ok! Fakt jsem se pobavil. S GSM delam 12let. Pardon za OT.
pospinhoo
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon úno 22, 2010 12:36
Zařízení: HTC HD

MicropError

Příspěvek od pospinhoo »

Chtěl bych se jeste zeptat jestli tohle pomůže i u HTC HD protože mám uplně stejný problém děkuju moc
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Diamond“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti