Page 1 of 1
Snímanie obrazovky HTC
Posted: Sun May 31, 2009 12:17
by romčo
Kedysi dávno som mal jeden program, pomocou ktorého som mohol nahrávať dianie na obrazovke môjho HTC a tak vytvárať rôzne videonávody a podobne. Funguje tak, že spojím PC a HTC. V programe sa mi zobrazí plocha PDA a je tam možnosť nahrávať do nejakého konkrétneho formátu. Čiže to, čo sa deje na ploche PDA sa zaznamenáva do PC a potom sa to uloží v nejakom konkrétnom súbore. No ale ani za nič sa mi nedarí tento program nájsť, nakoľko neviem jeho názov. Google mi nájde len programy pre zachytávanie obrazovky na PC. Neviete mi niekto poradiť?
Ďakujem.
Snímanie obrazovky HTC
Posted: Sun May 31, 2009 13:20
by koumes
Mam Get pda screen.Je to exáč,ale má přes půl G.

Snímanie obrazovky HTC
Posted: Sun May 31, 2009 14:27
by romčo
Ďakujem, ale na odfotenie plochy používam program Jeyo Mobile Companion. Mne sa jednalo o možnosť nahrávať video, čiže nie odfotiť len plochu, ale nahrať celé dianie.
Ale vďaka.
Snímanie obrazovky HTC
Posted: Sun May 31, 2009 15:28
by koumes
Aha,tak to sem si to spatne precetl,v ospalosti.Skus na softpedii,tam by mohlo neco byt.
Snímanie obrazovky HTC
Posted: Sun May 31, 2009 16:30
by landov
MyMobiler...
Snímanie obrazovky HTC
Posted: Sun May 31, 2009 18:20
by matelkoxxl
SOTI Pocket Controller Pro.
vyborna vecicka...
Snímanie obrazovky HTC
Posted: Sun May 31, 2009 19:20
by romčo
Áno, presne tak je to program MY MOBILER. Vďaka za radu a pripomenutie.