Page 1 of 1

Prach mezi dotykovou vrstvou a displejem

Posted: Sun May 31, 2009 10:33
by htcjirka
Na xda-developers vzniklo nove forum tykajici se Touch Diamond 2 a prachu pod dotykovou vrstvou.Zarizeni je na trhu celkem kratce a celkem brzy nastava takovy probelm.Mozna ze se bude v budoucnu tykat i vas.Trpi i vas Diamond timto problemem??Hlasujte ano či ne.
Jinak muzete sledovat a hlasovat i v diskuzi na http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=517196

Prach mezi dotykovou vrstvou a displejem

Posted: Sun May 31, 2009 13:37
by Aspire
Myslim, ze mnozstvi prachu se da eliminovat spravnym postupem nalepeni folie.

Ja jsem to vydrzel a D2 nevytahoval z krabice, dokud jsem nedojel domu. Vse jsem opatrne vybalil v koupelne, kde podle mne je nejmene prachu. Folii se mi podarilo nalepit hned na poprve. Takze spokojenost. :-)

Prach mezi dotykovou vrstvou a displejem

Posted: Sun May 31, 2009 14:07
by IkE Blaster
Přečti si znovu titulek příspěvku, tady se nemluví o krycí ochranné fólii :wink:

Prach mezi dotykovou vrstvou a displejem

Posted: Sun May 31, 2009 14:18
by htcjirka
Presne tak,vznika problem,ze se dostava prach mezi dotykovou vrstvu a displej a nikoliv pod dotykovou folii.

Prach mezi dotykovou vrstvou a displejem

Posted: Sun May 31, 2009 14:20
by Aspire
Pardon, beru zpet. Prach nemam ani mezi dotykovou vrstvou a displejem.

Jeste nekdo mi chce rici, ze jsem si spatne precetl titulek? :-D