Page 1 of 1
Landscape mode
Posted: Sat May 30, 2009 14:44
by piszkot
Mám takový nápad, doma má mamka omnii a v ní je v nastavení->systím->funkce pohybové čidlo a tam je právě automatické natáčení displeje a podobné. Nešlo by to z té ROM nějak vytáhnout nebo upravit podle registrů z Omni do Diamonda 2?
Landscape mode
Posted: Sat May 30, 2009 15:02
by ziminix
Ne. A programy jako Gyrator či Gsen už zkoušel?
Landscape mode
Posted: Sat May 30, 2009 15:50
by piszkot
jo zkoušel je to v klidu ale nefunguje to v touch flo3d prostředí ... nevím jak toho docílit ... někde jsem tu něco našel na to otáčení v touch flo ale trvalo to strašně dlouho než se to otočilo ...:/
Landscape mode
Posted: Sat May 30, 2009 19:39
by roxtedy
Landscape mode
Posted: Sat May 30, 2009 21:09
by HTCKlorec
Vrele odporucam pack od kolegu nado mnou. Funguje 100 percentne a perfektne, ziadne spomaleni + ine moznosti (vypnut novy start, notif. bar atd.)
Landscape mode
Posted: Sat May 30, 2009 22:36
by piszkot
Právě tyhle tweaky s tim startem a pod to jsem měl ale to touchFlo z s tim jsem si nevěděl rady ... a je normální že mám v TF3D prodlevu cca 6 vteřin než se mi to otočí to Landscape modu?
A taky mám problémy s aktivovanou nabídkou programy v TF3D :( samé potíže :D
Landscape mode
Posted: Sat May 30, 2009 22:45
by htcjirka
To je dost velka prodleva na Touch HD a nyni i na Xperii nove TF3D ve verzi 2 otoceni behem 1 vteriny na vlastni uvarene rom.
Landscape mode
Posted: Sat May 30, 2009 22:56
by piszkot
Hmm tak já teda potom nevím co s tím .. asi to nechám tak bez otáčení ... klasicky. ..v TF3d mě to tak ani nevadí ...ale vrtá mi to hlavou proč se to otáčí s takovou prodlevou ... jinak TF3D běží svižně
JO a chtěl jsem se zeptat vím že to nepatří ale možná budeš vědět ... u HTC touc diamond 2 je napsáné v papírech 288MB RAM přitom v zařízení je 183.73 MB a místo 512 MB paměti uložiště je tam 299 MB..
Landscape mode
Posted: Sun May 31, 2009 9:39
by HTCKlorec
Storage pamat: 512 tam nemas preto, lebo tych 200 neviem kolko zabera ROMka (Windows mobile+TF3D+programy) co si tam mal uz ked si 1. krat spustil telefon.
RAM: Napodobne, RAMka je vzdy zaberana niecim inym.
To mas ako s USB klucom. Kupis si 8 gigabajtovy a ked dojdes domov zistis ze jeho skut. kapacita je cca 7.1GB
Landscape mode
Posted: Sun May 31, 2009 10:33
by piszkot
a tebe taky tsk dlouho trva nez se ti touchflo otoci do landscape na diamondu 2 podle toho tweaku vyse na co si mi poslal odkaz?
Jinak dekuju za odpovedi...
Landscape mode
Posted: Sun May 31, 2009 11:10
by HTCKlorec
Co je pre teba dlho? Mne to trva tak max sekundu a pol.
Landscape mode
Posted: Sun May 31, 2009 11:41
by piszkot
Mě to trvá tak skoro 6 vteřin než si mi TF3D překlopí do landscape.
Ale na Smartwiki jsem viděl tweak zrychlení touch TF3D ->
a) Pro zrychlení TouchFLO 3D (na úkor volné paměti RAM) jděte v registrech na adresu HKEY_LOCAL_MACHINE\System\Storagemanager\Fatfs, a změňte hodnotu u položky Cachesize z původních 16384 na 32768.
Koukám do toho .. ale místo hodnot 16384 tam mám 0.
Landscape mode
Posted: Sun May 31, 2009 12:22
by HTCKlorec
Wow-rychlo uprav, problem bude tam.
Landscape mode
Posted: Sun May 31, 2009 12:50
by piszkot
a máš tam u toho registru nastavené binary(asi těžko) decimal nebo hexadecimal?nechcu nic podělat..dík
Landscape mode
Posted: Sun May 31, 2009 13:00
by ziminix
Nech tam to, co tam bylo, to bude nejjednodušší.
Landscape mode
Posted: Sun May 31, 2009 13:17
by piszkot
Ja uz fakt nevim co upravil jsem to na tech 32768 pak soft reset , enable manila landscape , pak soft reset ... a porad to trva dost dlouho nez se to otoci nemuze to byt jeste nejakou odezvou g senzoru?
Landscape mode
Posted: Sun May 31, 2009 13:32
by piszkot
UZ VSE VYŘEŠENO.Tak jsem si říkal jestli na tu rychlost u přední obrazovky nemá něco vliv třeba strašně moc poznámek v kalendáři.Měl jsem tam totiž nainstalované svátky po celý rok.Odstranil jsem to a hurá otáčí se to Tak jak jsem chtěl:)Takže vyřešeno..
Landscape mode
Posted: Sun May 31, 2009 16:00
by HTCKlorec
Gratulujem, ale aj tak sa ti to zrychlenie, oplati, pouzivam to tiez.