Page 1 of 1
citlivost dotykového disleje
Posted: Fri May 29, 2009 9:18
by brutulus
Ahoj. Mám docela často problém, že při posouvání se mi pořád něco nechtěně otvírá což mě dost vadí. Tady
http://www.smartwiki.cz/pocket-pc/htc/h ... -diamond-2 se píše: Zlepšení senzitivity displeje
HKEY_LOCAL_MACHINE\Drivers\TouchPanel, položka DWORD PressureThreshold, nastavte hodnotu na 000000f0 (původně 00000027). Chtěl jsem to zkusit, ale to "f" v číselné hodnotě na mě působí krajně nedůvěryhodně. Je to dobře ?
citlivost dotykového disleje
Posted: Fri May 29, 2009 10:06
by HTCKlorec
f v ciselnej hodnote je naprosto v poriadku, je to hexadecimalna hodnota, teda 16tkova sustava, sustava ma nasledovne cisla : 0,1,2,3,4,5,6,7,8,9,A,B,C,D,E,F , teda dokopy je cisel 16. Neboj sa a smelo do toho, tweak fakt funguje.
citlivost dotykového disleje
Posted: Fri May 29, 2009 11:21
by brutulus
Tak nevím. Mám tam položku Pressure Threshold bez toho DWORD a je tam nastaveno 57.
citlivost dotykového disleje
Posted: Fri May 29, 2009 12:00
by Jiří Hrma
brutulus: Tak si v editoru registrů přepní zobrazení hodnoty na hexadecimální.
citlivost dotykového disleje
Posted: Fri May 29, 2009 12:36
by brutulus
To jsem zkoušel a změnilo se to na 39. Tak nevím ???
Necituj poslední příspěvek. ziminix
citlivost dotykového disleje
Posted: Fri May 29, 2009 17:16
by HTCKlorec
39 je aj decimalna, aj hexadecimalna hotnota, meni sa to az pri vyssich cisla (napr. 1033 na deci je myslim 490 alebo tak na hexadeci) to ze sa ti to zmenilo, je v poriadku. Mimochodom aky regedit pouzivas, mozno z toho vycitame viac, aj screen by sa hodil ked si v koncoch.
citlivost dotykového disleje
Posted: Fri May 29, 2009 17:56
by brutulus
Díval jsem se na to v Total Commanderu/CE V 2.51
citlivost dotykového disleje
Posted: Fri May 29, 2009 18:09
by rampage
Pužívám PHM registry editor a mám tam desítkově 10000 a šestnáctkově 2710. Změň a uvidíš, maximálně to vrátíš zpět (snad)
edit: 00000027 = desítkově 39
000000f0 = desítkově 240
převede ti to i kalkulačka ve woknech pokud si ji přepneš na vědeckou