Page 1 of 1

Presun roznych systemovych adresarov na SD kartu, ako na to?

Posted: Mon May 18, 2009 21:56
by Marmos
Ahoj.

Chcel by som popresuvat niektore systemove adresare (temp, cache a pod.), datove uloziska pre dukumenty, hudbu, maily (prilohy uz su presmerovane) a ine na pamatovu kartu, no pri mnohych netusim ako.

Vie mi niekto helfnut?
Dik.

Presun roznych systemovych adresarov na SD kartu, ako na to?

Posted: Mon May 18, 2009 22:39
by IkE Blaster
Zkus TotalCmd :) Co ti máme asi poradit, dokumenty (vše v My Documents) přesunout můžeš bez problému, temp je různý, ale např. z opery jde přesunout - nastavení v opeře je na adrese opera:config