Page 1 of 1
Kamenna predajna v BA
Posted: Mon May 18, 2009 20:15
by Putcha
Zdravim, hladam nejaku kamennu predajnu v Bratislave kde maju D2, kde by som si pri kupe mohol skontrolvat, ci nema nejake vadne pixely. Dakujem
Kamenna predajna v BA
Posted: Tue May 19, 2009 9:26
by Aspire
Co treba
http://www.megafoto.sk?
Code: Select all
http://www.megafoto.sk/HTC/t5353-touch-diamond2-topaz-eng
Kamenna predajna v BA
Posted: Tue May 19, 2009 16:30
by Putcha
Ja som si zatial vyhliadol na
Talkive. Je to sice internetovy obchod ale s kamennou predajnou. Na stranke maju napisane: "Sme špecializovaná predajňa, ktorá sa venuje predaju mobilných telefónov, GPS navigácie a príslušenstva" takze sa mi zatial celkom pozdava.
Keby ste niekto poznali inu specializovanu kamennu predajnu na PDA tak napiste.
Kamenna predajna v BA
Posted: Thu May 21, 2009 14:20
by HTCKlorec
Talkive, autorizovany predajca HTC.
Kamenna predajna v BA
Posted: Mon Jun 01, 2009 17:51
by Putcha
Chcel by som sa este spytat, ci niekto nemate znamosti v
talkive.sk, lebo behom poslednych 3 dni D2 zlacnel o 3€ co uz nie je zanedbatelna suma. Ak by takymto trendom klesal (

) tak som ochotny si pockat na priaznivejsiu cenu. Popr. ak niekto viete ci D2 pojde s cenou v najbliszich dnoch dolu tak dajte vediet.
Dakujem
Kamenna predajna v BA
Posted: Mon Jun 01, 2009 18:27
by HTCKlorec
Podla mojho nazoru pojde dol este. Vsetci vyckavaju jak supy na mrsinu. Takto to pojde dolu urcte, vzdy je to tak so vsetkym nielen s mobilmi. Pockaj 2 tyzdne az mesiac ak mozes lebo vidim ze Kaiser mas docasne, a potom pozri, uvidis ze sa ceny zmenia.
Kamenna predajna v BA
Posted: Mon Jun 01, 2009 19:08
by Putcha
Hej Hej, Kaiser je sluzobny telefon mojho otca, ale ten to s nim vzdal po 2 dnoch

vraj moc zlozite.
Ale ide o to ze mam zakazane instalovat vlastne veci a a samozrejme hardreset, lebo on tam ma nejake sluzobne veci vcetne navigacie, cize spustam programy len co mam este zo stareho telefonu nainstalovane na karte a vyuzivam to viacmenej len ako prehravac hudby a PIM...
Kamenna predajna v BA
Posted: Mon Jun 01, 2009 20:27
by HTCKlorec
Hahahahaha, pripomenul si mi mojho tatka -> na Windowsoch vyskoci okno a jedine co sa da stlacit je krizik alebo velke OK... A on sa ma spyta co ma stlacit

Inak ale ten Duamond ti vrelo odporucam, mam ho uz takmer mesiac a nema chybu, najlepsie co som drzal v ruke. Niektori ho stale porovnavaju s HDckom, ale mne ide o to ze vo vrecku netaham obrovsku plazmovu obrazovku-> Vyhovuje mi vsetkym, hudba internet Office, a aby som bol uprimny, neni ani najskaredsi, magnet na zvedavcov, ktori si PocketPC predstavuju ako zadubenu skatulku, ktora nema iPhonovske prostredie, a maju ho len ujovia v sakach magajuci po nom palickou v ruke.
Kamenna predajna v BA
Posted: Mon Jun 01, 2009 20:58
by Putcha
D2 mam uz vyhliadnuteho dlhsie. Zatial to vidim tak ze pockam do konca skuskoveho (aj tak by ma to len rozptylovalo

) a potom by som kupil.