Otázky ohledně Touch HD
Posted: Mon May 18, 2009 12:53
Zdravím, plánuji pořízení Touch HD, ale zajímá mě pár otázek.
GPS je použita stejná jako u HTC Touch Diamond2 ?
Bude u Touch HD také podpora WIN 6,5? Nebo to zatím není jisté?
GPS funguje opravdu tak rychle jak se všude píše? Tj zaměření do 1 minuty?
Zatím jsem majitelem nokie se symbianem konkrétně model N95, a dost mě tam trápí GPS, která polohu zaměřuje až třeba i po 10ti minutách (v otevřené přírodě) A je dosti nepřesná. Odchylky 100 - 300 metrů.
Děkuji všem za odpovědi.
GPS je použita stejná jako u HTC Touch Diamond2 ?
Bude u Touch HD také podpora WIN 6,5? Nebo to zatím není jisté?
GPS funguje opravdu tak rychle jak se všude píše? Tj zaměření do 1 minuty?
Zatím jsem majitelem nokie se symbianem konkrétně model N95, a dost mě tam trápí GPS, která polohu zaměřuje až třeba i po 10ti minutách (v otevřené přírodě) A je dosti nepřesná. Odchylky 100 - 300 metrů.
Děkuji všem za odpovědi.