Page 1 of 1
Uprava registru - vylepšení fotoaparátu
Posted: Mon May 18, 2009 9:36
by Aspire
Jirka na
http://smartwiki.cz popsal nekolik moznosti, jak si pohrat s registry. Pamatuji si, ze u HD slo i zdokonalit vlastnosti fotaku a podobne veci. Slo by to i u D2?
Uprava registru - vylepšení fotoaparátu
Posted: Mon May 18, 2009 20:02
by jjiirrii
Podívej se zde:
http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=33263 (Panoramatické fotky až s rozlišením 7 MPix)
Uprava registru - vylepšení fotoaparátu
Posted: Mon May 18, 2009 20:55
by Aspire
Me tema se jmenovalo "Uprava registru", tecka. Fotoaparat je jen jedna vec. Co to ostatni?
Uprava registru - vylepšení fotoaparátu
Posted: Tue May 19, 2009 8:52
by Bruca
můžeš to zkusit, tecka.