Super nový LCD displej
Posted: Thu May 14, 2009 13:27
Byl jsem nucen podstoupit výměnu displeje u mého ročního Cruise, všechno proběhlo v pohodě ve VSP Data v Táboře, kam jsem ho odeslal z Jeremenkovy ulice v Praze. Po týdnu netrpělivého čekání jsem celej natěšenej nahrál zálohu, všechno klaplo až... mé nadšení se postupně začalo vytrácet při pohledu na displej. Při náklonu přístroje vrškem nahoru displaj kontrastně až zčerná, při náklonu spodkem nahoru se naopak až úplně rozjasní a ztratí kontrast a barvu. Vždy má nepřirozený kontrast, kdy černá přechází až do odlesku, studené barvy, co úhel pohledu, to jinej obraz. No prostě strašný. Kde je stejný obrázek ze všech stran a teplé, přirozené barvy? Na můj dotaz proč je displej jaksi jiný bylo odpovězeno - původní displeje se už nevyrábějí, teď společnost HTC posílá tyto, energeticky prý méně náročnější. Já jsem z toho ale úplně smutnej a roztrpčelej, protože na ten displej se nedá vůbec koukat, natož na něm cokoli dělat. Pořád při všem řeším jen co nejlepší úhel pohledu. Mám při tom pocit, že se koukám na levnou Nokii nebo jinej obyč displaj anebo barevnej obrázek z levné tiskárny. Totální degradace přístroje. Nechci takovýhle i sebevíc energeticky úspornější displaj. Chci "svůj" původní typ dispeje. V HTC se asi úplně zbláznili. Máte někdo stejnej problém?