Emulacia
Posted: Mon May 11, 2009 16:34
Zdravim priatelov Smartmanikov!
Mal by som otazocku: Je sposob emulacie Windowsu(najskor 95/98) prip ineho desktopoveho OS na WM 6.1???? Ak ano tak ako?
(Ak to tu uz bolo omielane, poslite mi link na SZ a potom kludne zmazte post... totizto som to nikde nenasiel).
Vdaka, Alexander z Bratislavy (A.K.A. HTCKlorec)
Mal by som otazocku: Je sposob emulacie Windowsu(najskor 95/98) prip ineho desktopoveho OS na WM 6.1???? Ak ano tak ako?
(Ak to tu uz bolo omielane, poslite mi link na SZ a potom kludne zmazte post... totizto som to nikde nenasiel).
Vdaka, Alexander z Bratislavy (A.K.A. HTCKlorec)