Page 1 of 1

Emulacia

Posted: Mon May 11, 2009 16:34
by HTCKlorec
Zdravim priatelov Smartmanikov!

Mal by som otazocku: Je sposob emulacie Windowsu(najskor 95/98) prip ineho desktopoveho OS na WM 6.1???? Ak ano tak ako?

(Ak to tu uz bolo omielane, poslite mi link na SZ a potom kludne zmazte post... totizto som to nikde nenasiel).

Vdaka, Alexander z Bratislavy (A.K.A. HTCKlorec)

Emulacia

Posted: Mon May 11, 2009 16:40
by tslany
http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?p=39926#p39926 ale je to tak pomalý, že to nemá cenu se oto snažit

Emulacia

Posted: Mon May 11, 2009 16:49
by HTCKlorec
Vdaka, vyskusam, aj ked je to pomale.