Page 1 of 1
Odstranění ikonky hlasového vytáčení
Posted: Thu May 07, 2009 20:03
by YAMATO
Odstranil jsem si z programů ikonky věcí, které nepoužívám, ale tato se mi po každém SR vrací. Není nějaký trik, jak ji odstranit trvale?
Edit: vážně nikdo nic? Já vím, je to blbost, ale mě to tam strašně dráždí

Odstranění ikonky hlasového vytáčení
Posted: Mon May 11, 2009 17:32
by YAMATO
Fakt nikomu ta ikona nevadí?
Odstranění ikonky hlasového vytáčení
Posted: Mon May 11, 2009 17:47
by htcjirka
Opravdu nevim proc te ta ikonka tak drazdi,neodstranis ji,je to soucasti rom.
Odstranění ikonky hlasového vytáčení
Posted: Mon May 11, 2009 18:41
by YAMATO
Protože je to funkce kterou nikdy nevyužiju. Koukám, že čím novější HTC, tím víc věcí nejde normálně změnit a chvíli udělají z WM další OS X

Odstranění ikonky hlasového vytáčení
Posted: Mon May 11, 2009 20:25
by tslany
zkus napsat MortScript kterej ji bude po restartu mazat
Odstranění ikonky hlasového vytáčení
Posted: Mon May 11, 2009 22:52
by YAMATO
No tak to fakt asi nezvládnu

Odstranění ikonky hlasového vytáčení
Posted: Tue May 12, 2009 15:12
by mike-biker
Předpokládám, že vymazat link ve Windows\Start Menu\Programs jsi zkoušel?! Jinak vykostit kompletně ROM. Já jsem všechen shit od výrobce vyhodil.

Odstranění ikonky hlasového vytáčení
Posted: Tue May 12, 2009 15:18
by YAMATO
Jo, to právě u tohodle nepomohlo.
No jo vykostit...kdybych věděl jak, tak 80 % vestavěných věcí mizí.