Page 1 of 1

S2U2 vs TF3D přehrávač

Posted: Wed May 06, 2009 15:12
by YAMATO
Mám s ním problém, totiž když hraje muzika (přes A2DP) a vypnu display, tak se HD nezamkne. Nechápu proč, S2U2 mám nastavený stejně, jako na Diamondu, kde to šlapalo bez problémů.