S2U2 vs TF3D přehrávač
Posted: Wed May 06, 2009 15:12
Mám s ním problém, totiž když hraje muzika (přes A2DP) a vypnu display, tak se HD nezamkne. Nechápu proč, S2U2 mám nastavený stejně, jako na Diamondu, kde to šlapalo bez problémů.
Android, iPhone, Windows, chytrá domácnost a technologie…
https://smartmania.cz/forum/