Page 1 of 1

Držák do auta

Posted: Wed Apr 29, 2009 14:53
by PITT
Už několik dní přemýšlím jaký koupit držák na HD do auta. Nevím jestli koupit aktivní od sunnysoftu (Brodit) za 1250 Kč, to se mi zdá docela drahý a navíc ještě k tomu musí být proClip za dalších 375 Kč. A nebo nějaký na husím krku a k tomu extra nabíječku což by přišlo podstatně levněji ale zase to moc dobře nevypadá. Napište kdo co používá v autě ať mám trochu přehled a inspiraci.
Dík :P

Držák do auta

Posted: Thu Apr 30, 2009 8:43
by Slim84
no ja tam mam jen husi krk strcenej

Držák do auta

Posted: Tue May 05, 2009 18:54
by Aspire
Kdyz necham v aute obycejny husi krk, nemam obavu, ze to bude lakat zlodejicky. Vychytavka za litr je ovsem lakadlo a opravdu by se mi ho nechtelo kazdy den sundavat. To je vlastne hlavni duvod, proc levnejsi husi krk.