Držák do auta
Posted: Wed Apr 29, 2009 14:53
Už několik dní přemýšlím jaký koupit držák na HD do auta. Nevím jestli koupit aktivní od sunnysoftu (Brodit) za 1250 Kč, to se mi zdá docela drahý a navíc ještě k tomu musí být proClip za dalších 375 Kč. A nebo nějaký na husím krku a k tomu extra nabíječku což by přišlo podstatně levněji ale zase to moc dobře nevypadá. Napište kdo co používá v autě ať mám trochu přehled a inspiraci.
Dík
Dík