Page 1 of 1

Diamond2: Nahrávání telefonních hovorů?

Posted: Mon Apr 27, 2009 18:54
by Jiří Hrma
Potřeboval bych radu, při testování do recenze jsem v Diamondu2 objevil položku (během aktivního hovoru v aplikaci Phone - pravá kontextová nabídka) Start Recording. Nicméně chvíli předtím jsem zkoušel aplikovat tenhle tweak, ale ta položka tam zůstala i když jsem ho odinstaloval, tak mě zajímá, zda je to jen pozůstatek toho tweaku (protože zatím jsem nepřišel na to, že by to nějak fungovalo), nebo to tam je standardně. Nechce se mi dělat Hard reset, tak budu rád, když mi někdo, kdo D2 má, dá feedback.

Diamond2: Nahrávání telefonních hovorů?

Posted: Mon Apr 27, 2009 19:39
by neveceral
mám to tam taky od výroby a taky myslím, že to nic nedělá

Diamond2: Nahrávání telefonních hovorů?

Posted: Mon Apr 27, 2009 19:49
by wakkee
Tweak som neaplikoval ale pocas hovoru mam moznost StartRecording, ale je vysedena a nepouzitelna.

Diamond2: Nahrávání telefonních hovorů?

Posted: Mon Apr 27, 2009 21:00
by Jiří Hrma
Díky, tak to by mě potom zajímalo, proč to tam je :-) asi tu funkci zapomněli dodělat. Zkusím ještě štěstí na Xda-devu.

Diamond2: Nahrávání telefonních hovorů?

Posted: Tue Apr 28, 2009 13:30
by neveceral
Vito audionotes a 2_Way_Plus_InCall_Recording.cab z xda fungují perfektně na HTC D2.