Page 1 of 1

odezva qetec2020 a htc hd

Posted: Sat Apr 11, 2009 9:02
by TMASKA
ahojte jen takova uvaha - mam dedecka qtec 2020 za 1000 kc s nahranym wm6 a novou -bombu- htc hd za 15 000 kc s 1.14 end rom. kdyz na dedecku klikam 50 krat za sebou na start a start a start tak to fici jak motorova pila zpozdeni ani snad pul vteriny a kdyz to same delam na hd za 15 litru tak to trva sekunda ,sekunda ,2 sekundy atd- uz me to fakt seere - cim to asi je ? dekuji za radu jak na to .

odezva qetec2020 a htc hd

Posted: Sat Apr 11, 2009 9:10
by ziminix
Je to tím, že Himalaya má mnohem výkonnější vnitřnosti.

odezva qetec2020 a htc hd

Posted: Sat Apr 11, 2009 9:10
by tslany
jde o to, že výrobci dnes (teď se omlouvám za slovo, které použiju, ale opradu se na to nic jiného nehodí) serou na optimalizaci softwaru a hardwaru, proto nové stroje jsou pomalejší než 6 let staré zařízení