odezva qetec2020 a htc hd
Posted: Sat Apr 11, 2009 9:02
ahojte jen takova uvaha - mam dedecka qtec 2020 za 1000 kc s nahranym wm6 a novou -bombu- htc hd za 15 000 kc s 1.14 end rom. kdyz na dedecku klikam 50 krat za sebou na start a start a start tak to fici jak motorova pila zpozdeni ani snad pul vteriny a kdyz to same delam na hd za 15 litru tak to trva sekunda ,sekunda ,2 sekundy atd- uz me to fakt seere - cim to asi je ? dekuji za radu jak na to .